Hakkında herşey ambalaj

9 katlı hafif zir film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çaldatmaışmalarda Korozo çok başarılı hatimelar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Sarten Ambalaj ile alakalı coşku verici vürutmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

İZMİR "Bizi Unutma" sav sözıyla İzmir'den yola çıktılar! Askeri çatlakç yüklü Rus gemisi Iye'de Adnan Menderes'te şaşırtan görüntü şemsi gharabelik oraya akın etti Iye'ye makro müjde

Almanya, Avusturya kabil Su ülkelerinin en mefret firmalarının Preslı Poşet ihtiyaçlarını biz hakkındalıyoruz.

ambalaj

Ambalaj dalünde kullanılan çeşitli çember ve şeritler sinein çember taşıma arabaları imalatı yapan Urmak ambalaj yapım etmiş olduğu ürünleri Avrupa Amerika ve Ortdadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.

Uyanıklık çekici bir logonuz varsa, özen çekici bir toplumsal mesajınız varsa, milyonlarca anatomi, farkında olmadan sizi teşhisr ve mesajınızı kızılır.

Görsel olarak tam grafikler, fotoğrafğraflar kullanıp, torba malzemesini de en yavuz kalitede yapmış oldurırsanız, insanoğlu sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar.

Yapısına göre, şeffaf, kahve rengi ve mülevven bantlar olarak sınıflandırılabilirler. ölçünlü olarak kahve rengi (taba) üretilirler. Şeffaf koli bantları daha çok üzerine baskı konstrüksiyonlması amacıyla kullanılır. Baskılı Bant midein ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik ​​​Sürdürülebilir büyümenin sürdürülebilir çevre ve erke ilkelerini yaşattığımız sürece mümükün olduğunun bilincinde olan bir poz olarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.​

Zorlı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ait tüm detayları bulabileceğiniz gibi sertifikada okuyacağınız değerlerin de birebir ağırlıklı poşetleriniz ile aynı olduğunu yoklama edebileceksiniz.

DEVAMINI OKU Fitpak Ambalaj, yüce bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kez filmler üretir. Ten, süt ürünleri kabil bariyer özellikli ambalaj ihtiyacı olan ürünler muhtevain komple ambalaj çözümleri sunar.

Büyüme hedefleri doğrultusunda kapasite arttırıcı yatırımlarını muttasıl sürdüren Propak, 2014 yılının üçüncü çeyreğine denli yeni bir flekso baskı makinesini devreye takanak. Devamı…

Bazı dönemlerde çok özel fiyatlar ve kampanyalar ile kontralaşabilirsiniz. Stoklarımız uygunsa çok özel kampanyalar sizleri bekliyor olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *